Nieuws

Flair Shopping Day

Flair Shopping Day was unieke ervaring

83 000 Flair lezeressen waren voorbije zondag massaal aanwezig in het Wijnegem Shoppingcenter om zich in de watten te laten leggen op de Flair Shopping Day! Uiteraard was De Schoonheidsschool ook aanwezig samen met een schitterend team studenten en docenten om een handje toe te steken. Zo bezorgden we de Flair lezeressen een onvergetelijke dag!

De lezeressen konden op drie stands terecht bij ons nl. de Fashion stand, de Beautystand en de Hairstand. Op de Fashionstand kregen maar liefst 190 lezeressen deskundig advies van ons team en wisten ze achteraf perfect welke kleuren het beste bij hen passen en met welke kledingsstukken ze de show kunnen stelen. Op de Beautystand deden onze visagisten hun uiterste best om iedereen te laten schitteren tijdens hun dagje uit, rode lippen, smokey-eyes, niets was hen te veel. Verder haalden onze studenten Hairstyling alles uit de kast om de dames te voorzien van een perfect kapsel.

Kortom een super geslaagde dag waarvoor we onze studenten en docenten nog eens extra voor willen bedanken!