Nieuws

Info

Kom naar onze infosessies!

Wist je dat vorig jaar meer dan 6000 mensen een erkend diploma behaalden via De Schoonheidsschool? Onze cursussen in beauty, wellness en fashion worden gegeven door zelfstandige ondernemers die zelf jarenlange praktijkervaring hebben. Dit is jouw garantie voor een degelijke opleiding!

Kom naar onze infosessies in Antwerpen, Breda of Hasselt en maak kennis met onze school. Tijdens een presentatie beantwoorden we al je vragen. Bovendien kan je er ook alle cursussen inkijken, waardoor je kiest voor de opleiding die het beste bij je past.

In volgend overzicht vind je alle data en locaties waarop onze infosessies zullen doorgaan. Wil je graag deelnemen? Stuur dan een mailtje naar info@schoonheidsschool.com. Vermeld bij je inschrijving je naam, telefoonnummer en de personen die met je meekomen. Daarna krijg je nog een bevestigingsmail. Tot dan!